Eseménynaptár - lovas rendezvények




DÍJUGRATÁS PROGRAMOK


Ma
Következő 7 nap
Következő 3 hónap
Összes esemény
Máj. 31. -
Jún. 2.
Somogy
Máj. 31. -
Jún. 2.
Hortobágy
Jún. 1.
Domaszék
Jún. 2.
Zsana
Jún. 6. - 8.
Kiskunhalas
Jún. 6. - 9.
Bábolna
Jún. 8. - 9.
Tamási
Jún. 14. - 16.
Kecskemét
Jún. 28. - 30.
Kaposvár
Júl. 11. - 14.
Budapest


ARCHÍVUM - LEZAJLOTT LOVAS RENDEZVÉNYEK


Máj. 26. Nyírbátor - Lovas Napok - 2024.05.26. - Díjugratás Nyírbátor
Máj. 26. Békéscsaba- Pegazus Lovasiskola- Nemzeti megyei III. ford.- 2024.05.26. - Díjugratás Békéscsaba
Máj. 25. - 26. ÉRD - Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Nemzeti+felkészítő- 2024.05. 25-26. - Díjugratás Érd
Máj. 25. Ajka - Nomádia Szabadidőpark - Horváth István emlékverseny - 2024.05.25. - Díjugratás Ajka
Máj. 24. - 26. Kecskemét - Pataki Ménes - Nemzeti+felkészítő - 2024.05.24-25-26. - Díjugratás Kecskemét
Ápr. 5. - 7. Szilvásvárad, Abonyi László Emlékverseny 04.5.-7. Szilvásvárad
Ápr. 3. - 6. Szezonnyitó Nemzeti verseny Bábolna 2024.04.03.-06. Bábolna
Márc. 1. - 3. Regionális és felkészítő AIRVENT Kecskemét 03.01-03. Kecskemét
Márc. 1. - 3. Kaposvár, Fedettpályás Országos és Felkészítő verseny, márc.1-3. Kaposvár
Márc. 1. - 3. NL Országos fedettpályás verseny 03.01-03. VIII. kerület
Febr. 25. Balástya CSM fedeles kupa febr. 25 Balástya
Febr. 16. - 18. Kaposvár, Fedettpályás Országos és Felkészítő verseny, febr.16-18. Kaposvár
Febr. 16. - 18. Országos+felkészítő AIRVENT Kecskemét febr 16-18. Kecskemét
Febr. 10. - 11. HALL SHOWJUMPING TOUR 4. forduló, 02.10-11. Szlovákia
Febr. 9. - 11. Nemzeti Lovarda Országos fedeles díjugrató verseny 02.09-11. XIII. kerület
Febr. 9. - 11. Felkészítő és országos minősítő verseny Balatonvilágos 02.09-11. Balatonvilágos
Febr. 2. - 4. Országos és felkészítő AIRVENT Kecskemét febr 02-04. Kecskemét
Jan. 26. - 28. Kaposvár, Fedettpályás Orsz. és Felk. verseny, jan.26-28. Kaposvár
Jan. 26. - 28. Országos és felkészítő AIRVENT Kecskemét jan. 26-28. Kecskemét
Jan. 20. - 21. HALL SHOWJUMPING TOUR 3. forduló Szlovákia
2023 Dec. 26. - 30. Mechelen (BEL) - CSI5*-W CSI2* CSIP CSIY-A - 2023-12.26-30. -Díjugratás
2023 Dec. 26. - 30. Mechelen (BEL) - CDI-W- 2023-12.26-30. -Díjlovaglás
2023 Dec. 13. - 18. London - Excel (GBR) - CSI5*-W - 2023.12.13-18. - Díjugratás Egyesült Királyság
2023 Dec. 7. - 10. Poznan, MTP (POL) - CSI4*-W CSI1* CSIYH1* CSIAm-A - 2023.12.07-10. - Díjugratás Lengyelország
2023 Nov. 16. - 19. Varsó (POL) - CSI3*-W CSI1* CSIAm-A - 2023.11.16-19. - Díjugratás Lengyelország
2023 Nov. 15. - 19. Stuttgart (GER) - CSI5*-W CSIP - 2023.11.15-19. - Díjugratás Németország
2023 Nov. 9. - 12. Verona (ITA)- CSI5*-W - 2023.11.09-12. - Díjugratás Olaszország
2023 Nov. 1. - 5. Lyon (FRA) - CSI5*-W CSI2* CSIP - 2023.11.01-05. - Díjugratás
2023 Okt. 19. - 22. Helsinki (FIN)- CSI5*-W - 2023.10.19-22. - Díjugratás
2023 Okt. 13. - 15. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Grass MastersIII.ford+Senior Championátus- 2023.10.13-15. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Okt. 12. - 15. Oslo (NOR) - CSI5*-W CSI2* CSIAm-A- 2023.10.12-15. - Díjugratás
2023 Okt. 6. - 8. Szilvásvárad - Szilvásváradi Lipicai Lovasközpont - XXXX.Tenyészverseny - 2023.10.06-08. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Okt. 6. - 8. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Pest Vármegyei Döntő - 2023.10.06-08. - Díjugratás Érd
2023 Okt. 1. Szilvásvárad - Szilvásváradi Lipicai Lovasközpont - Vágtass, ugorj, hajts! - a KB Autoteam díjáért - 2023.10.01. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Szept. 30. Győrújbarát - GYMS vármegyei döntő 09.30 70-125 cm - 2023.09.30. - Díjugratás Győrújbarát
2023 Szept. 29. -
Okt. 1.
Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.09.29-10.01 - Díjugratás Kecskemét
2023 Szept. 28. -
Okt. 1.
Barcelona (ESP) - CSIO5*-NC döntő - 2023.09.28-10.01. - Díjugratás Spanyolország
2023 Szept. 24. Mórahalom - Futó-Dobó Lovasközpont - Regionális - 90-115 cm- 2023.09.24 - Díjugratás Mórahalom
2023 Szept. 24. Békéscsaba - Pegazus Lovasiskola - Békés Vármegyei Döntő 90-125 cm - 2023.09.24. - Díjugratás Békéscsaba
2023 Szept. 23. - 24. Tamási- Regionális verseny - 2023.09. 23-24. - Díjugratás Tamási
2023 Szept. 21. - 24. Budapest - Nemzeti Lovarda - Fiat Díjugrató Magyar Bajnokság - 2023.09.21-24. - Díjugratás Budapest
2023 Szept. 16. - 17. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális 70-120cm -2023.09.16-17. - Díjugratás Érd
2023 Szept. 15. - 17. Kaposvár - Lovas Akadémia - Orsz.+Reg.Felk. verseny - 2023.09.15-17 - Díjugratás Kaposvár
2023 Szept. 15. - 17. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.09.15-17. - Díjugratás Kecskemét
2023 Szept. 13. - 17. Somorja (SVK) - CSI3*-W CSI1* CSIYH1* CSIAm-A - 2023.09.13-17. -Díjugratás Szlovákia
2023 Szept. 8. - 10. Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - Némethy Bertalan Régiós Döntő - 2023.09.08-10. - Díjugratás Bábolna
2023 Szept. 8. - 10. Hortobágy - Platthy József Reg. Döntő - 2023.09.08-10. - Díjugratás Hortobágy
2023 Szept. 8. - 10. Kecskemét - AIRVENT LC - Máchánszky Gyula Regionális Döntő - 2023.09.08-10. - Díjugratás Kecskemét
2023 Szept. 8. - 10. Budapest - Nemzeti Lovarda - Tóth Béla Regionális Döntő 2023.09.08-10. - Díjugratás Budapest
2023 Szept. 3. Mórahalom - Regionális verseny 100 cm-110 cm - 2023.09.03. - Díjugratás Mórahalom
2023 Szept. 2. Katafa - felk.+reg. 60-120 cm, derby/ - 2023.09.02. - Díjugratás Katafa
2023 Szept. 1. - 3. Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - Orsz. verseny+K-E Vm-i döntő - 2023.09.01-03. - Díjugratás Bábolna
2023 Szept. 1. - 3. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - Fejér+Veszprém megyei döntő - 2023.09.01-03. - Díjugratás Somogy
2023 Aug. 25. - 27. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.08.25-27. - Díjugratás Kecskemét
2023 Aug. 24. - 27. Budapest - Nemzeti Lovarda -GP 3.forduló - 2023.08.24-27. - Díjugratás Budapest
2023 Aug. 19. Győrzámoly - 80-120 cm - 2023.08.19. - Díjugratás Győrzámoly
2023 Aug. 18. - 20. Tamási - 64. TAMÁSI LOVAS NAPOK és I. Pannon Ugró Derbi - 2023.08.18-20. - Díjugratás Tamási
2023 Aug. 18. - 20. Hortobágy - Hidi vásár , országos verseny - 2023.08.18-20. - Díjugratás Hortobágy
2023 Aug. 18. - 20. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Grass Masters II.forduló - 2023.08.18-20. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Aug. 11. - 13. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.08.11-13. - Díjugratás Kecskemét
2023 Aug. 11. - 13. Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - Moody Mares Championátus 2023.2.ford+OM - 2023.08.11.-13. - Díjugratás Bábolna
2023 Aug. 9. - 13. Dublin (IRL) - CSIO5*-NC EUD1 CSIYH1* incl. 8 éves - 2023.08.09-13. - Díjugratás Írország
2023 Aug. 6. Tatabánya - Síkvölgyi Lovarda - Reg+felk.v. - 2023.08.06. - Díjugratás Tatabánya
2023 Aug. 6. Hajdúszoboszló - XLII. Kösely Kupa - 2023.08.06. - Díjugratás Hajdúszoboszló
2023 Aug. 5. Jákfa - Skublics Imre Emlékverseny- 2023.08.05. - Díjugratás Jákfa
2023 Aug. 4. - 6. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - Országos+felkészítő- 2023.08.04-06. - Díjugratás Somogy
2023 Aug. 4. - 6. Kaposvár - Lovas Akadémia - Reg.Felk. verseny- 2023.08.04-06. - Díjugratás Kaposvár
2023 Aug. 3. - 6. Szilvásvárad - CSI3*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIU25-A - 2023.08.03-06. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Aug. 2. - 6. Szilvásvárad - CSI3*-W - 2023.08.02-06. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Júl. 29. - 30. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális 70-120cm - 2023.07.29-30. - Díjugratás Érd
2023 Júl. 26. - 30. Hickstead (GBR) - CSIO5*-NC EUD1 CSIYH1* incl. 8 éves - 2023.07.26-30. - Díjugratás Egyesült Királyság
2023 Júl. 25. - 27. Kiskunhalas - Moody Mares Championátus 2023.I.ford+OM- 2023.07.25.-27. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Júl. 23. Dunatőkés - Czajlik Ranch - XXX. Tőkési Kupa- 2023.07.23. - Díjugratás Szlovákia
2023 Júl. 21. - 23. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - Orsz.+Felk.vers. - 2023.07.21-23. - Díjugratás Somogy
2023 Júl. 21. - 23. Budapest - Nemzeti Lovarda - NL Országos Verseny - 2023.07.21-23. - Díjugratás Budapest
2023 Júl. 16. Zsombó - Equitania Lovas Club - Felk.+Regionális- 2023.07.16. - Díjugratás Zsombó
2023 Júl. 16. Sárosd - Szabadidős és Regionális verseny - 2023.07.16. - Díjugratás Sárosd
2023 Júl. 15. Ajka - BESTMONT Kft. REG.+FELK. - 2023.07.15. - Díjugratás Ajka
2023 Júl. 14. - 16. Hortobágy - Hortobágyi LSE - Hortobágyi Lovasnapok - 2023.07.14-16 - Díjugratás Hortobágy
2023 Júl. 14. - 16. Kaposvár - Lovas Akadémia - Orsz.+Reg.Felk. verseny - 2023.07.14-16. - Díjugratás Kaposvár
2023 Júl. 13. - 16. Falsterbo (SWE) - CSIO5*-NC EUD1 - 2023.07.13-16. - Díjugratás Svédország
2023 Júl. 11. - 13. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.07.11-13. - Díjugratás Kecskemét
2023 Júl. 11. - 13. Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - Országos verseny - 2023.07.11-13. - Díjugratás Bábolna
2023 Júl. 8. - 9. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális 70-120cm - 2023.07.08-09. - Díjugratás Érd
2023 Júl. 7. - 9. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Országos Minősítő+Felkészítő - 2023.07.07-09. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Júl. 7. - 9. Budapest - Nemzeti Lovarda - CSI2*, CSI*, CSIYH - 2023.07.07-09. - Díjugratás Budapest
2023 Júl. 1. Domaszék - regionális + felkészítő verseny - 2023.07.01. - Díjugratás Domaszék
2023 Júl. 1. - 2. Tamási - Regionális + felkészítő verseny - 2023.07.01-02. - Díjugratás Tamási
2023 Júl. 1. Mátészalka - Regionális + felkészítő - 2023.07.01. - Díjugratás Mátészalka
2023 Jún. 30. -
Júl. 2.
Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - SsangYong Hungarian FUTURE STARS - 2023.06.30-07.02. - Díjugratás Somogy
2023 Jún. 27. -
Júl. 2.
Aachen (GER) - CSIO5* - 2023.06.27-07.02. - Díjugratás Németország
2023 Jún. 25. Rotterdam (NED) - CSIO5*-NC EUD1, CSI2* Open - 2023.06.25. - Díjugratás Hollandia
2023 Jún. 24. - 25. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális, 70-120 cm - 2023.06.24-25. - Díjugratás Érd
2023 Jún. 24. Hédervár - TopHorse Reg+Felk.v. - 2023.06.24. - Díjugratás Hédervár
2023 Jún. 23. - 25. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.06.23-25. - Díjugratás Kecskemét
2023 Jún. 22. - 25. Olomouc (CZE) - CSI2*-W CSIYH1* CSIU25 - 2023.06.22-25. - Díjugratás Csehország
2023 Jún. 22. - 25. Szilvásvárad - Szilvásváradi LSKE - Grand Prix II. forduló - 2023.06.22-25. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Jún. 17. Zsana - Regionális, 70-120 cm - 2023.06.17. -Díjugratás Zsana
2023 Jún. 17. - 18. Dunatőkés - Czajlik Ranch - Outdoor jumping - 2023.06.17-18. - Díjugratás Szlovákia
2023 Jún. 16. - 18. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - Országos+felkészítő - 2023.06.16-18. - Díjugratás Somogy
2023 Jún. 15. - 18. Sopot (POL) - CSIO5*-NC EUD1- 2023.06.15 - 18. - Díjugratás Lengyelország
2023 Jún. 15. - 18. Somorja (SVK) - CSI2*-W CSI1* CSIYH1*- 2023.06.15-18. - Díjugratás Szlovákia
2023 Jún. 11. Kistelek - regionális verseny - 2023.06.11. - Díjugratás Kistelek
2023 Jún. 10. Győrzámoly - Regionális, 80-120 cm - 2023.06.10. - Díjugratás Győrzámoly
2023 Jún. 9. - 11. Kaposvár - Lovas Akadémia - Országos+Reg.Felk.- 2023.06.09-11. - Díjugratás Kaposvár
2023 Jún. 9. - 11. Budapest - Nemzeti Lovarda - Országos verseny - 2023.06.09-11. - Díjugratás Budapest
2023 Jún. 4. Békéscsaba - Pegazus Lovasiskola - R 70-125 cm - 2023.06.04. - Díjugratás Békéscsaba
2023 Jún. 3. - 4. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális, 70-120cm - 2023.06.03-04. - Díjugratás Érd
2023 Jún. 2. - 4. Hortobágy - Országos minősítő verseny - 2023.06.02-04. - Díjugratás Hortobágy
2023 Jún. 1. - 4. Athens, Markopoulo Olympic Equestrian Center (GRE) - CSIO3*-W-NC EEF RQ CSI1* CSIYH1* CSIOCh - 2023.06.1-4. - Díjugratás
2023 Jún. 1. - 4. Bábolna - Nemzeti Ménesbirtok - CSI**, CSI*, CSIOP-J-CH,CSIYH, CSIU25 - 2023.06.01-04. - Díjugratás Bábolna
2023 Máj. 28. Ravazd - Szikszai Lovasiskola - AK-AO - 2023.05.28. - Lovastusa Ravazd
2023 Máj. 27. Ócsa - Equina Lovasfarm - Regionális felkészítő ,115 cm - 2023.05.27. - Díjugratás Ócsa
2023 Máj. 27. Ajka - regionális + felkészítő verseny- 2023.05.27. - Díjugratás Ajka
2023 Máj. 26. - 29. Wiesbaden (GER) - CSI4* CSI1* - 2023.05.26-29. - Díjugratás Németország
2023 Máj. 26. - 28. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Grass Masters I.forduló - 2023.05.26-28. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Máj. 25. - 27. Bábolna - Nemzeti Ménesbirtok - Varga József Emlékverseny - 2023.05.25-27. - Díjugratás Bábolna
2023 Máj. 20. - 21. Tamási - Regionális verseny + felkészítő - 2023.05.20-21. - Díjugratás Tamási
2023 Máj. 20. - 21. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális, 70-120cm - 2023.05.20-21. - Díjugratás Érd
2023 Máj. 19. - 21. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.05.19-21. - Díjugratás Kecskemét
2023 Máj. 18. -
Jún. 15.
Tsaratsovo (BUL) - CSIOJ CSICh-B CSIYH1* CSI2*-W CSI1* - 2023.06.15-18. - Díjugratás
2023 Máj. 18. - 21. Budapest - Nemzeti Lovarda - CSI3*-W, CSI*, CSIYH - 2023.05.18-21. - Díjugratás Budapest
2023 Máj. 14. Zsombó - EQuitania LC - Felk.+Reg.ver.,Aranypatkó csapatv. - 2023.05.14. - Díjugratás Zsombó
2023 Máj. 13. Győrújbarát - Százszorszép Lovas Központ - regionális, 60-125 cm- 2023.05.13. - Díjugratás Győrújbarát
2023 Máj. 13. Tatabánya - Síkvölgyi Lovarda - Reg.+felk.verseny - 2023.05.13. - Díjugratás Tatabánya
2023 Máj. 12. - 14. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark SE - Országos+felkészítő - 2023.05.12-14. - Díjugratás Somogy
2023 Máj. 12. - 14. Budapest - Nemzeti Lovarda - NL Országos verseny - 2023.05.12-14. - Díjugratás Budapest
2023 Máj. 6. - 7. Kaposvár - Lovasakadémia - Regionális és Felk. verseny- 2023.05.06-07. - Díjugratás Kaposvár
2023 Máj. 5. - 7. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos+felkészítő - 2023.05.05-07. - Díjugratás Kecskemét
2023 Máj. 5. - 7. Szilvásvárad - Szilvásváradi LSKE - Pintér Tamás emlékverseny - 2023.05.05-07. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Máj. 1. Gyirmót- Viktória LK - Regionális, 60-120 cm - 2023.05.01. - Díjugratás Győr
2023 Ápr. 29. - 30. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regionális, 70-120 cm - 2023.04.29-30 - Díjugratás Érd
2023 Ápr. 28. - 30. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark - Országos+felkészítő - 2023.04. 28-30. - Díjugratás Somogy
2023 Ápr. 28. -
Máj. 1.
Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Grand Prix I.forduló - 2023.04.28-05.01. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Ápr. 23. Hortobágy - Hortobágyi Lovas SE - Regionális - 2023. 04.23 - Díjugratás Hortobágy
2023 Ápr. 23. Békéscsaba- Dér tanya - Regionális 60-125 cm, BM I.ford - 2023.04.23. - Díjugratás Békéscsaba
2023 Ápr. 21. - 23. Kecskemét - AIRVENT LC - Országos + felkészítő- 2023.04.21-23. - Díjugratás Kecskemét
2023 Ápr. 21. - 23. Budapest - Nemzeti Lovarda - NL Országos verseny - 2023.04.21-23. - Díjugratás Budapest
2023 Ápr. 15. - 16. Dunatőkés, Felvidék - HST 2022-23 5. forduló - 2023.04.15-16. - Díjugratás Szlovákia
2023 Ápr. 15. Domaszék - Equest Sport LC - Felkészítő + Regionális - 2023.04.15 - Díjugratás Domaszék
2023 Ápr. 14. - 16. Szilvásvárad - Szilvásváradi LSKE - Abonyi László Emlékverseny - 2023. 04.14-16 - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Ápr. 14. - 16. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark SE - Országos + felkészítő. - 2023. 04.14-16. - Díjugratás Somogy
2023 Ápr. 8. Ócsa - Equina Lovasfarm - Regionális felkészítő - 2023.04.08. - Díjugratás Ócsa
2023 Ápr. 7. - 9. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - Húsvéti OM, felkészítő verseny - 2023.04.07-09. - Díjugratás Kiskunhalas
2023 Ápr. 6. - 9. Tamási - Regionális verseny + felkészítő - 2023.04.06-07. - Díjugratás Tamási
2023 Ápr. 4. - 7. Bábolna - Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - Húsvéti Országos Díjugrató Verseny - 2023.04.04-07. - Díjugratás Bábolna
2023 Ápr. 1. Kecskemét - Hírös Lovarda - Regionális (R) - 2023.04.01. - Díjugratás Kecskemét
2023 Ápr. 1. - 2. Érd-Simonpuszta - Simonpuszta NLHE - Regiánlis (R) - 2023.04.01-02. - Díjugratás Érd
2023 Márc. 25. - 26. Kaposvár - Lovasakadémia - Reg.+Felk. Fedeles verseny - 2023.03.25-26. - Díjugratás Kaposvár
2023 Márc. 24. - 26. Szilvásvárad - Szilvásváradi LSKE - Fedeles döntő Utánpótlás-Amatőr - 2023.03.24-26. - Díjugratás Szilvásvárad
2023 Márc. 20. - 26. Arezzo (ITA) - CSI1*3*ChJPYH1* - 2023.03.20-26. - Díjugratás Olaszország
2023 Márc. 19. Budapest - Nemzeti Lovarda - Fiatal lovak és Felnőtt Fedeles Döntő- 2023.03.19. - Díjugratás Budapest
2023 Márc. 18. Hortobágy - Hortobágyi Lovas SE - regionális - 2023.03.18. - Díjugratás Hortobágy
2023 Márc. 11. Domaszék - Equest Sport SC - Csongrád-Csanád Megyei Fedeles Díjugrató Kupa-sorozat 2022-2023 IV fordulja - Döntő - 2023.03.11. - Díjugratás Domaszék
2023 Márc. 10. - 12. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark SE - Indoors Stars - 2023.03 10-12. - Díjugratás Somogy
2023 Márc. 9. - 12. Samorin (SVK) - CSI1*2*AmYH1*- 2023.03.9-12. - Díjugratás Szlovákia
2023 Márc. 2. - 5. Krakow (POL) - CSI3*-W LF CSI1* CSIAm-A - 2023.03.2-5. - Díjugratás Lengyelország
2023 Márc. 2. - 5. Budapest - Nemzeti Lovarda - NL Országos FP. verseny- 2023.03.02-05. - Díjugratás Budapest
2023 Febr. 26. Balástya - CSM Fedeles Kupa III. forduló - 2023.02.26. - Díjugratás Balástya
2023 Febr. 24. - 26. Kaposvár - Lovasakadémia - Orsz.+Reg.Felk. Fed. verseny - 2023.02.24-26. - Díjugratás Kaposvár
2023 Febr. 23. - 26. Göteborg (SWE) - CSI5*-W CSIYH1*- 2023.02.23-26. - Díjugratás Svédország
2023 Febr. 21. - 26. Vejer de la Frontera (ES) - CSI1*4*YH1* - 2023.02.21.-26. - Díjugratás Spanyolország
2023 Febr. 18. - 19. Dunatőkés, Felvidék - HST 2022-23 3. ford. - 2023.02.18-19. - Díjugratás Szlovákia
2023 Febr. 17. - 19. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark SE - felkészítő + országos minősítő - 2023. 02. 17-19. - Díjugratás Somogy
2023 Febr. 14. - 19. Vejer de la Frontera (ES) - CSI1*4*YH1* - 2023.02.14.-19. - Díjugratás Spanyolország
2023 Febr. 10. - 12. Budapest - Nemzeti Lovarda - Országos FP. verseny - 2023.02.10-12. - Díjugratás Budapest
2023 Febr. 7. - 12. Vejer de la Frontera(ES)- CSI1*4* YH1* - 2023.02.7-12. - Díjugratás Spanyolország
2023 Febr. 2. - 5. Bordeaux (FRA) - CSI5*-W - 2023.02.2-5. - Díjugratás
2022 Dec. 18. Domaszék - Equest Sport LC - Felk+Reg 70-120 cm - 2022.12.18 - Díjugratás Csongrád
2022 Dec. 15. - 18. Poznan (POL) - CSI1*3*-W,CSIYh1* - 2022. 12. 15-18. - Díjugratás Lengyelország
2022 Dec. 10. Hortobágy - Hortobágyi Lovas SE - Regionális - 2022. 12.10 - Díjugratás Hajdú-Bihar
2022 Dec. 9. - 11. Kaposvár- Lovas Akadémia - Orsz.+Reg.Felk. Fed. verseny - 2022.12.9-11 - Díjugratás Somogy
2022 Dec. 8. - 11. Salzburg (AUT) - Arena Messezentrum - CSI2*4*CSIAmChJU25Y - 2022. 12. 08-11. - Díjugratás Ausztria
2022 Dec. 4. Balástya - CSOm Fedeles Kupa 2023. 1. ford. - 2022. 12. 04. - Díjugratás Balástya
2022 Dec. 4. Balástya - CSM Fedeles Kupa II. forduló - 2022.12.04 - Díjugratás Csongrád
2022 Dec. 2. - 4. Balatonvilágos - Fedettpályás OM + felk. - 2022.12.2-4. - Díjugratás Magyarország
2022 Nov. 26. - 27. Dunatőkés, Felvidék - HST 2022-23 2. ford. - 2022.11.26-27. - Díjugratás Szlovákia
2022 Nov. 25. - 27. Budapest - Nemzeti Lovarda - NL Országos FP. verseny - 2022.11.25-27. - Díjugratás Margitsziget
2022 Nov. 25. - 27. Kaposvár - Lovas Akadémia - Orsz.+Reg.Felk. Fed. verseny - 2022.11.25-27. - Díjugratás Kaposvár
2022 Nov. 16. - 20. Praha (CZE) - CSI2*,5* - 2022. 11. 16-20. - Díjugratás Csehország
2022 Nov. 10. - 13. Warsaw (POL) - CSI3*-W,CSI1* - 2022. 11. 10-13. - Díjugratás Lengyelország
2022 Nov. 3. - 6. Ebreichsdorf (AUT) - CSI2*CSIChJ,CSIYh1* - 2022. 11. 03-06. - Díjugratás Ausztria
2022 Okt. 29. - 30. Kaposvár - Lovasakadémia - Orsz.+Reg.+Felk. Fed.verseny - 2022.10.29-30. - Díjugratás Kaposvár
2022 Okt. 21. - 23. Balatonvilágos - Pulai Lovaspark SE - Fedettpályás OM + felkészítő. - 2022. 10. 21-23. - Díjugratás Somogy
2022 Okt. 15. - 16. Kiskunhalas - Országos - 2022. 10. 15-16. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Okt. 8. - 9. Csongrád - Csongrád megyei döntő - 2022. 10. 08-09. - Díjugratás Csongrád
2022 Okt. 7. - 9. Balatonvilágos - Országos fedettpályás verseny - 2022. 10. 07-09. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Okt. 7. - 9. Érd, Simonpuszta - Pest megyei döntő - 2022. 10. 07-09. - Díjugratás Érd
2022 Okt. 1. - 2. Budapest - Nemzeti Vágta - 2022. 10. 01-02. - Díjugratás Budapest
2022 Szept. 30. -
Okt. 2.
Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 09. 30. - 10. 02. - Díjugratás Kaposvár
2022 Szept. 30. -
Okt. 2.
Kecskemét - Országos - 2022. 09. 30. - 10. 02. - Díjugratás Kecskemét
2022 Szept. 23. - 25. Szilvásvárad - Platthy József régiós döntő - 2022. 09. 23-25. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Szept. 23. - 25. Balatonvilágos - Némethy Bertalan régiós döntő - 2022. 09. 23-25. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Szept. 23. - 25. Budapest - Tóth Béla régiós döntő - 2022. 09. 23-25. - Díjugratás Margitsziget
2022 Szept. 23. - 25. Tamási - Máchánszky Gyula régiós döntő - 2022. 09. 23-25. - Díjugratás Tamási
2022 Szept. 22. - 25. Lanaken (BEL) - World Breeding Championship - 2022. 09. 22-25. - Díjugratás
2022 Szept. 17. - 18. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 09. 17-18. - Díjugratás Érd
2022 Szept. 16. - 18. Bábolna - Országos - 2022. 09. 16-18. - Díjugratás Bábolna
2022 Szept. 16. - 18. Kecskemét - Országos - 2022. 09. 16-18. - Díjugratás Kecskemét
2022 Szept. 14. - 18. Lamprechtshausen (AUT) - CSI1*2*,CSIChJU25,CSIYH1* - 2022. 09. 14-18. - Díjugratás Ausztria
2022 Szept. 14. - 18. Samorin (SVK) - CSI3*-W,CSI1*CSIYh1*CSIAm - 2022. 09. 14-18. - Díjugratás Szlovákia
2022 Szept. 11. Mórahalom - Regionális - 2022. 09. 11. - Díjugratás Mórahalom
2022 Szept. 9. - 11. Balatonvilágos - Országos - 2022. 09. 09-11. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Szept. 9. - 11. Budapest - Tenyészverseny - 2022. 09. 09-11. - Díjugratás Budapest
2022 Szept. 8. - 11. Warsaw (POL) - CSIO4*CSI2* - 2022. 09. 08-11. - Díjugratás Lengyelország
2022 Szept. 8. - 11. Samorin (SVK) - CSIOYouth,CSI2*CSIYh1*CSIAmU25 EYCup - 2022. 09. 08-11. - Díjugratás Szlovákia
2022 Szept. 3. Balástya - Regionális - 2022. 09. 03. - Díjugratás Balástya
2022 Szept. 3. Dunaharaszti - Regionális - 2022. 09. 03. - Díjugratás Dunaharaszti
2022 Szept. 3. - 4. Tamási - Regionális - 2022. 09. 03-04. - Díjugratás Tamási
2022 Szept. 1. - 4. Szilvásvárad - FIAT OB - 2022. 09. 01-04. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Aug. 26. - 28. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 08. 26-28. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Aug. 26. - 28. Kecskemét - Országos - 2022. 08. 26-28. - Díjugratás Kecskemét
2022 Aug. 25. - 28. Wr.Neustad (AUT) - CSI2*CSIYh - 2022. 08. 25-28. - Díjugratás Ausztria
2022 Aug. 20. - 21. Kiskunhalas - Országos - 2022. 08. 20-21. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Aug. 19. - 21. Hortobágy - Országos - 2022. 08. 19-21. - Díjugratás Hortobágy
2022 Aug. 19. - 20. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 08. 19-20. - Díjugratás Érd
2022 Aug. 19. - 21. Tamási - Regionális - 2022. 08. 19-21. - Díjugratás Tamási
2022 Aug. 14. Sándorfalva - Regionális - 2022. 08. 14. - Díjugratás Sándorfalva
2022 Aug. 14. Tatabánya-Síkvölgy - Regionális - 2022. 08. 14. - Díjugratás Tatabánya
2022 Aug. 12. - 14. Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 08. 12-14. - Díjugratás Kaposvár
2022 Aug. 12. - 14. Budapest - GP 3. - 2022. 08. 12-14. - Díjugratás Margitsziget
2022 Aug. 6. - 7. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 08. 06-07. - Díjugratás Érd
2022 Aug. 6. - 14. Herning (DEN) - Díjugrató Világbajnokság - 2022. 08. 06-14. - Díjugratás Dánia
2022 Aug. 5. - 7. Kecskemét - Országos - 2022. 08. 05-07. - Díjugratás Kecskemét
2022 Aug. 5. - 7. Bábolna - Championátus II. - 2022. 08. 05-07. - Díjugratás Bábolna
2022 Júl. 31. Hajdúszoboszló - Regionális - 2022. 07. 31. - Díjugratás Hajdúszoboszló
2022 Júl. 31. Dunatőkés - Regionális - 2022. 07. 31. - Díjugratás Szlovákia
2022 Júl. 30. - 31. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 07. 30-31. - Díjugratás Érd
2022 Júl. 28. - 31. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 07. 28-31. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Júl. 28. - 31. Tamási - Regionális - 2022. 07. 28-31. - Díjugratás Tamási
2022 Júl. 28. - 31. Szilvásvárad (HUN) - CSI3* - 2022. 07. 28-31. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Júl. 22. - 24. Balatonvilágos - Országos - 2022. 07. 22-24. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Júl. 22. - 24. Kiskunhalas - Championátus I. - 2022. 07. 22-24. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Júl. 21. - 24. Samorin (SVK) - CSI1*3*,CSIAmYCSIYH1*,CSIJU25 EY Cup - 2022. 07. 21-24. - Díjugratás Szlovákia
2022 Júl. 16. Dunaharaszti - Regionális - 2022. 07. 16. - Díjugratás Dunaharaszti
2022 Júl. 16. - 17. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 07. 16-17. - Díjugratás Érd
2022 Júl. 15. - 17. Hortobágy - Országos - 2022. 07. 15-17. - Díjugratás Hortobágy
2022 Júl. 15. - 17. Tamási - Országos - 2022. 07. 15-17. - Díjugratás Tamási
2022 Júl. 15. - 17. Hortobágy (HUN) - Hortobágyi Lovasnapok - CSI1* - 2022. 07. 15-17. - Díjugratás Hortobágy
2022 Júl. 14. - 17. San Giovanni (ITA) - CSI1*2*3*CSIPYh1* - 2022. 07. 14-17. - Díjugratás Olaszország
2022 Júl. 14. - 17. Samorin (SVK) - CSI3*,1*CSIYh1*CSIYJAm - 2022. 07. 14-17. - Díjugratás Szlovákia
2022 Júl. 12. - 14. Kecskemét - Országos hétköznapi verseny (ke-sze-cs) - 2022. 07. 12-14. - Díjugratás Kecskemét
2022 Júl. 11. - 17. Oliva (ESP) - CHEUChJYr - 2022. 07. 11-17. - Díjugratás Spanyolország
2022 Júl. 8. - 10. Balatonvilágos - Országos - 2022. 07. 08-10. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Júl. 8. - 10. Kiskunhalas - Országos - 2022. 07. 08-10. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Júl. 7. - 10. San Giovanni (ITA) - CSI1*2*3*CSIPYh1* - 2022. 07. 07-10. - Díjugratás Olaszország
2022 Júl. 5. - 7. Bábolna - Országos hétköznapi verseny (ke-sze-cs) - 2022. 07. 05-07. - Díjugratás Bábolna
2022 Júl. 5. - 10. Wr.Neustad (AUT) - CSI*,CSIYh1* - 2022. 07. 05-10. - Díjugratás Ausztria
2022 Júl. 1. - 3. Kecskemét - Országos - 2022. 07. 01-03. - Díjugratás Kecskemét
2022 Jún. 29. -
Júl. 2.
Budapest (HUN) - Nemzeti Lovarda - CSIO 3*-W - 2022. 06. 29. - 07. 02. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Jún. 28. -
Júl. 3.
Wr.Neustad (AUT) - CSI2*CSIYh - 2022. 06. 28. - 07. 03. - Díjugratás Ausztria
2022 Jún. 26. Zsombó - Regionális - 2022. 06. 26. - Díjugratás Zsombó
2022 Jún. 25. - 26. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 06. 25-26. - Díjugratás Érd
2022 Jún. 24. - 26. Szilvásvárad - Országos - 2022. 06. 24-26. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Jún. 24. - 26. Balatonvilágos - Hungarian Future Stars - 2022. 06. 24-26. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Jún. 23. - 26. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*CSIO3*,CSIYH1* - 2022. 06. 23-26. - Díjugratás Ausztria
2022 Jún. 22. - 26. Olomouc (CZE) - CSI3*-WCSIJU25,CSIYH1* - 2022. 06. 22-26. - Díjugratás Csehország
2022 Jún. 17. - 19. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Jún. 17. - 19. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás Kaposvár
2022 Jún. 17. - 19. Mezőhegyes - Mén-Kanca verseny - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás Mezőhegyes
2022 Jún. 16. - 19. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*,2*,CSIChJ,CSIYH1* - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Ausztria
2022 Jún. 16. - 19. Praha (CZE) - CSIO3*-W, CSIYH1* - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Csehország
2022 Jún. 16. - 19. Poznan (POL) - CSI1*4*CSIYh - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Lengyelország
2022 Jún. 15. - 19. Gorla Minore (ITA) - CSIO3*-NC EEF RQ - 2022. 06. 15-19. - Díjugratás Olaszország
2022 Jún. 11. Ócsa - Regionális - 2022. 06. 11. - Díjugratás Ócsa
2022 Jún. 11. Zsana - Regionális - 2022. 06. 11. - Díjugratás Zsana
2022 Jún. 10. - 12. Tamási - Országos - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Tamási
2022 Jún. 10. - 12. Villach (AUT) - CSI2*,5*,CSIYH1* - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Ausztria
2022 Jún. 10. - 12. Bábolna (HUN) - CSI**W, CSIYH, CSICh, CSIP, CSIU-25, CSI* - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Bábolna
2022 Jún. 8. - 12. Gorla Minore (ITA) - CSI1*3*CSIYh1* - 2022. 06. 08-12. - Díjugratás Olaszország
2022 Jún. 4. - 5. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 06. 04-05. - Díjugratás Érd
2022 Jún. 3. - 5. Balatonvilágos - Regionális - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Jún. 3. - 5. Hortobágy - Országos - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Hortobágy
2022 Jún. 3. - 5. Kiskunhalas - Országos - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Jún. 1. - 5. Zduchovice (CZE) - CSI1*,2*,CSIYH1* - 2022. 06. 01-05. - Díjugratás Csehország
2022 Máj. 28. - 29. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 05. 28-29. - Díjugratás Kaposvár
2022 Máj. 27. - 29. Kecskemét - Országos - 2022. 05. 27-29. - Díjugratás Kecskemét
2022 Máj. 26. - 29. Tsaratsovo (BUL) - CSIOJCh,CSI2*-WCSI1*Yh1* - 2022. 05. 26-29. - Díjugratás
2022 Máj. 26. - 29. Budapest (HUN) - Nemzeti Lovarda - CSI2* Széchenyi - 2022. 05. 26-29. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Máj. 22. Békéscsaba - Regionális - 2022. 05. 22. - Díjugratás Békéscsaba
2022 Máj. 21. Domaszék - Regionális - Equest Sport - 2022. 05. 21. - Díjugratás Domaszék
2022 Máj. 20. - 22. Bábolna - Országos - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás Bábolna
2022 Máj. 20. - 22. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Máj. 20. - 22. Tamási - Regionális - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás Tamási
2022 Máj. 19. - 22. Bratislava (SVK) - CSIO3*-NC EEF RQ,CSI1* - 2022. 05. 19-22. - Díjugratás Szlovákia
2022 Máj. 18. - 22. Gorla Minore (ITA) - CSIYH1*,CSI1*2*3* - 2022. 05. 18-22. - Díjugratás Olaszország
2022 Máj. 15. Mórahalom - Regionális - 2022. 05. 15. - Díjugratás Mórahalom
2022 Máj. 14. - 15. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 05. 14-15. - Díjugratás Érd
2022 Máj. 12. - 15. Samorin (SVK) - CSI2*-W,CSI1*CSIYh1*YJChAm - 2022. 05. 12-15. - Díjugratás Szlovákia
2022 Máj. 12. - 15. Kecskemét - GP 2. - 2022. 05. 12-15. - Díjugratás Kecskemét
2022 Máj. 7. Domaszék - Regionális - Equest Sport - 2022. 05. 07. - Díjugratás Domaszék
2022 Máj. 7. Dunaharaszti - Regionális - 2022. 05. 07. - Díjugratás Dunaharaszti
2022 Máj. 7. Tatabánya-Síkvölgy - Regionális - 2022. 05. 07. - Díjugratás Tatabánya
2022 Máj. 6. Hódmezővásárhely - Alföldi Állattenyésztési Napok - 2022. 05. 06. - Díjugratás Hódmezővásárhely
2022 Máj. 6. - 8. Szilvásvárad - Országos - 2022. 05. 06-08. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Máj. 5. - 8. Samorin (SVK) - CSI2*,CSI1*Yh1*CSIY25JChAm - 2022. 05. 05-08. - Díjugratás Szlovákia
2022 Máj. 5. - 8. Lamprechtshausen (AUT) - CSIOChJY,CSIU25 - 2022. 05. 05-08. - Díjugratás Ausztria
2022 Máj. 4. - 8. Montefalco (ITA) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 05. 04-08. - Díjugratás Olaszország
2022 Máj. 1. Győr, Gyirmót - Regionális - 2022. 05. 01. - Díjugratás Győr
2022 Ápr. 30. Ócsa - Regionális - 2022. 04. 30. - Díjugratás Ócsa
2022 Ápr. 30. Zsombó - Regionális - 2022. 04. 30. - Díjugratás Zsombó
2022 Ápr. 29. -
Máj. 1.
Balatonvilágos - Országos - 2022. 04. 29. - 05. 01. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Ápr. 29. -
Máj. 1.
Kiskunhalas (HUN) - CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh, CSIP,CSIU25 - 2022. 04. 29. - 05.01. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Ápr. 28. -
Máj. 1.
Lamprechtshausen (AUT) - CSI1*,2*CSIChJU25,CSIYH1* - 2022. 04. 28. - 05.01. - Díjugratás Ausztria
2022 Ápr. 24. Hortobágy - Regionális - 2022. 04. 24. - Díjugratás Hortobágy
2022 Ápr. 24. Békéscsaba - Regionális - 2022. 04. 24. - Díjugratás Békéscsaba
2022 Ápr. 23. - 24. Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 04. 23-24. - Díjugratás Kaposvár
2022 Ápr. 23. - 24. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 04. 23-24. - Díjugratás Érd
2022 Ápr. 22. - 24. Kecskemét - Országos - 2022. 04. 22-24.- Díjugratás Kecskemét
2022 Ápr. 22. - 24. Stadl Paura (AUT) - CSI1*,2*, CSIU25,CSIYH1* - 2022. 04. 22-24. - Díjugratás Ausztria
2022 Ápr. 20. - 24. Gorla Minore (ITA) - CSI1*2*3*CSIYh1* - 2022. 04. 20-24. - Díjugratás Olaszország
2022 Ápr. 20. - 24. Zduchovice (CZE) - CSIChJYh1*,CSIOChJY - 2022. 04. 20-24. - Díjugratás Csehország
2022 Ápr. 16. - 17. Kiskunhalas - Országos - 2022. 04. 16-17. - Díjugratás Kiskunhalas
2022 Ápr. 14. - 17. Linz-Ebelsberg (AUT) - CSI1*,3*,CSIJ, CSIYH1* - 2022. 04. 14-17. - Díjugratás Ausztria
2022 Ápr. 14. - 17. Bábolna - GP 1. - 2022. 04. 14-17. - Díjugratás Bábolna
2022 Ápr. 13. - 17. Gorla Minore (ITA) - CSIOYJChP - 2022. 04. 13-17. - Díjugratás Olaszország
2022 Ápr. 11. - 17. Arezzo (ITA) - CSI1*2*3*CSIChJPYh - 2022. 04. 11-17. - Díjugratás Olaszország
2022 Ápr. 8. - 10. Kecskemét - Országos - 2022. 04. 08-10. - Díjugratás Kecskemét
2022 Ápr. 7. - 10. Bábolna - Országos - 2022. 04. 07-10. - Díjugratás Bábolna
2022 Ápr. 5. - 10. Samorin (SVK) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 04. 05-10. - Díjugratás Szlovákia
2022 Ápr. 4. - 10. Arezzo (ITA) - CSI1*2*3*4*CSIChJPYH1* - 2022. 04. 04-10. - Díjugratás Olaszország
2022 Ápr. 3. Zsombó - Regionális - 2022. 04. 03. - Díjugratás Zsombó
2022 Ápr. 2. Mezőhegyes - Regionális - 2022. 04. 02. - Díjugratás Mezőhegyes
2022 Ápr. 2. Ócsa - Regionális - 2022. 04. 02. - Díjugratás Ócsa
2022 Ápr. 2. - 3. Dunatőkés (SVK) - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2022. 04. 02-03. - Díjugratás Szlovákia
2022 Ápr. 1. - 3. Balatonvilágos - Országos - 2022. 04. 1-3. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Márc. 29. -
Ápr. 3.
Samorin (SVK) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 03. 29. - 04. 03. - Díjugratás Szlovákia
2022 Márc. 28. -
Ápr. 3.
Arezzo (ITA) - CSI1*,2*,3*CSICHJPYH1* - 2022. 03. 28. - 04. 03. - Díjugratás Olaszország
2022 Márc. 26. - 27. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 03. 26-27. - Díjugratás Kaposvár
2022 Márc. 25. - 27. Szilvásvárad - Gyermek, Ifjúsági, Fiatal lovas, Amatőr - Fedettpályás Döntő - 2022. 03. 25-27. - Díjugratás Szilvásvárad
2022 Márc. 21. - 27. Arezzo (ITA) - CSI1*,2*,3*CSICHJPYH1* - 2022. 03. 21-27. - Díjugratás Olaszország
2022 Márc. 18. - 20. Budapest - Felnőtt, Fiatal ló - Fedettpályás Döntő - 2022. 03. 18-20. - Díjugratás VIII. kerület
2022 Márc. 16. - 20. Gorla Minore (ITA) - CSI4*,CSI1*,CSIYH1* - 2022. 03. 16-20. - Díjugratás Olaszország
2022 Márc. 13. Mórahalom - CSM Fedeles Kupa döntő - 2022. 03. 13. - Díjugratás Mórahalom
2022 Márc. 11. - 13. Balatonvilágos - Indoor Stars - 2022. 03. 11-13. - Díjugratás Balatonvilágos
2022 Márc. 9. - 13. Gorla Minore (ITA) - CSI1*,2*,CSIYH1* - 2022. 03. 09-13. - Díjugratás Olaszország
2022 Márc. 5. - 6. Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 03. 05-06. - Díjugratás Kaposvár
2022 Márc. 4. - 6. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*,2*, CSICh,CSIJ,CSIYH1* - 2022. 03. 4-6. - Díjugratás Ausztria
2022 Márc. 3. - 6. Budapest - Nemzeti Lovarda - 2022. 03. 03-06. - Díjugratás Margitsziget
2022 Márc. 2. - 6. Gorla Minore (ITA) - CSI1*,3*CSIYH - 2022. 03. 2-6. - Díjugratás Olaszország
2022 Febr. 27. Balástya - CSM Fedeles Kupa 2.ford. - 2022. 02. 27. Balástya
2022 Febr. 26. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Reg.+Felk. - 2022. 02. 26. Debrecen
2022 Febr. 25. - 27. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2022. 02. 25-27. Balatonvilágos
2022 Febr. 19. - 20. Felvidék, Dunatőkés - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2022. 02. 19-20. Szlovákia
2022 Febr. 18. - 20. Budapest - Országos Fedeles Verseny - Nemzeti Lovarda - 2022. 02. 18-20. VII. kerület
2022 Febr. 18. - 20. Kaposvár - Kiemelt Fedeles verseny - 2022. 02. 18-20. Kaposvár
2022 Febr. 11. - 13. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2022. 02. 11-13. Balatonvilágos
2022 Febr. 4. - 6. Budapest - Országos Fedeles Verseny - Nemzeti Lovarda - 2022. 02. 04-06. VIII. kerület
2022 Jan. 29. - 30. Kaposvár - Országos+Reg.+Felk. verseny - 2022. 01. 29-30. Kaposvár
2022 Jan. 28. - 30. Kecskemét - ORSZÁGOS +felk. Kecskemét AIRVENT - 2022. 01. 28-30. Kecskemét
2021 Dec. 18. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Reg.+Felk. - 2021. 12. 18. Debrecen
2021 Dec. 17. - 19. Balatonvilágos - Xmas Challenge OM + felk.vers. - 2021. 12. 17-19. Somogy
2021 Dec. 10. - 12. Kaposvár - Kiemelt Fedeles verseny - 2021. 12. 10-12. Kaposvár
2021 Dec. 10. - 12. Kecskemét - ORSZÁGOS + Felkészítő Kecskemét AIRVENT - 2021. 12. 10-12. Kecskemét
2021 Dec. 5. Balástya - Mikulás Kupa F100-F110NY - 2021. 12. 05. Balástya
2021 Dec. 3. - 5. Budapest - CSI*, CSI**, CSIU25 - 2021. 12. 03-05. VIII. kerület
2021 Nov. 26. - 28. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2021. 11. 26-28. Somogy
2021 Nov. 25. - 28. Budapest - NL Országos FP. KIEMELT verseny - 2021. 11. 25-28. VIII. kerület
2021 Nov. 20. - 21. Kaposvár - Orsz., Reg+Felk Fedeles vers. - 2021. 11. 20-21. Kaposvár
2021 Nov. 20. - 21. Dunatőkés (Felvidék, Szlovákia) - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2021. 11. 20-21. Szlovákia
2021 Nov. 20. Gomba - Szabadidős Fedeles Kupa sorozat - 2021. 11. 20. Gomba
2021 Nov. 14. Dunatőkés - MLSZSZ - Szabadidőlovas - 2021. 11. 14. Szlovákia
2021 Nov. 12. - 14. Balatonvilágos - SsangYong Hungarian Masters, díjugratás - 2021. 11. 12-14. Somogy
2021 Nov. 5. - 7. Szilvásvárad - Egri Zoltán Ev Kiemelt Fed. - 2021. 11. 05-07. Heves
2021 Nov. 5. - 7. Kecskemét - ORSZÁGOS +felkészítő Kecskemét AIRVENT - 2021. 11. 05-07. Kecskemét
2021 Okt. 30. - 31. Kaposvár - ORSZ., REG., Felk. Fed. verseny - 2021. 10. 30-31. Kaposvár
2021 Okt. 29. - 31. Budapest - NL Országos FP. verseny - 2021. 10. 29-31. VIII. kerület
2021 Okt. 24. Dunaharaszti - Szilágyi Lovasudvar 90-120cm - 2021. 10. 24. Dunaharaszti
2021 Okt. 23. - 24. Dunatőkés - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2021. 10. 23-24. Szlovákia
2021 Okt. 23. - 24. Kiskunhalas - Orsz.Min+Felk.+Öregfiúk OB - 2021. 10. 23-24. Kiskunhalas
2021 Okt. 23. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Ákos Ajtony emlékverseny I - 2021. 10. 23. Debrecen
2021 Okt. 22. - 24. Balatonvilágos - Orsz. + felk. vers. - 2021. 10. 22-24. Somogy
2021 Okt. 16. - 17. Kaposvár - Somogy-Tolna-Baranya MD - 2021. 10. 16-17. Kaposvár
2021 Okt. 16. - 17. Budapest - I. Szabadidőlovas Döntő - 2021. 10. 16-17. VIII. kerület
2021 Okt. 15. - 17. Simonpuszta - PM Döntő+Regionális - 2021. 10. 15-17. Érd
2021 Okt. 8. - 10. Budapest - XXXVIII.TENYÉSZVERSENY - 2021. 10. 08-10. VIII. kerület
2021 Okt. 3. Budapest - Szimultán-ugratás, Nemzeti Vágta 400.000 Ft - 2021. 10. 03. XIV. kerület
2021 Okt. 2. - 3. Mórahalom - Csongrád-Csanád Megyei Döntő - 2021. 10. 02-03. Mórahalom
2021 Okt. 1. - 3. Kaposvár - Némethy Bertalan REG.DÖNTŐ - 2021. 10. 01-03. Kaposvár
2021 Szept. 29. - 30. Budapest - Díjugratás - Országos Min. - 2021. 09. 29-30. VIII. kerület
2021 Szept. 25. - 26. Hortobágy - Platthy József Reg. Döntő - 2021. 09. 25-26. Hortobágy
2021 Szept. 24. - 26. Kecskemét - Máchányszky Gyula REGIONÁLIS DÖNTŐ - 2021. 09. 24-26. Kecskemét
2021 Szept. 24. - 26. Bábolna - K.-Esztergom M-i DU.Döntő + Orsz.Min.v. - 2021. 09. 24-26. Bábolna
2021 Szept. 24. Hortobágy - HBMI Döntő - 2021. 09. 24. Hortobágy
2021 Szept. 19. Nagykőrös - Szabadidős+Regionális 50cm-115cm - 2021. 09. 19. Nagykőrös
2021 Szept. 18. Alsótold - Reg. és Felk. verseny - 2021. 09. 18. Alsótold
2021 Szept. 15. - 19. Bábolna - FIAT Díjugrató OB - 2021.09.15-19. Bábolna
2021 Szept. 12. Balástya - Felk.+REG.90-110cm Aranypatkó Döntő - 2021. 09. 12. Balástya
2021 Szept. 10. - 12. Szilvásvárad - Szemere Csaba eml.ve. + Baz. MD - 2021. 09. 10-12. Szilvásvárad
2021 Szept. 10. - 12. Balatonvilágos - Fejér és Veszprém megyei döntő - 2021. 09. 10-12. Somogy
2021 Szept. 5. Mórahalom - Felk. + Reg. 90-120 cm ny. és Aranypatkó csv. - 2021. 09.05. Mórahalom
2021 Szept. 5. Békéscsaba - Békés Megyei Díjugrató DÖNTŐ - 2021. 09. 05. Békéscsaba
2021 Szept. 4. - 5. Kaposvár - Regionális verseny - 2021. 09. 4-5. Kaposvár
2021 Szept. 1. - 3. Kecskemét AIRVENT - ORSZÁGOS MIN. - 2021. 09. 1-3. Kecskemét
2021 Aug. 27. - 28. Simonpuszta - Regionális 70-120 cm - 2021. 08. 27-28. Érd
2021 Aug. 26. - 29. Kecskemét - Grand Prix 3. forduló AIRVENT - díjugratás - 2021. 08. 26-29. Kecskemét
2021 Aug. 20. - 21. SOMOSKŐÚJFALU Platthy József emlékverseny 2021. 08.20-21 Nógrád
2021 Aug. 13. - 15. Szilvásvárad Korosztályos Championatus II. 2021. 08. 13-15.- Szilvásvárad Szilvásvárad
2021 Aug. 7. - 8. Simonpuszta Regionális verseny 70-120cm - 2021.08.07.-08. Pest
2021 Aug. 1. Békéscsaba Regionális 90-125 cm bajnoki forduló- 2021.08.01. Békéscsaba
2021 Júl. 30. -
Aug. 1.
Regionális + felk. verseny AIRVENT Kecskemét 2021.07. 30 - 08.01. Kecskemét
2021 Júl. 24. - 25. Regionális verseny Simonpuszta 70-120cm - 2021. 07.24-25. Pest
2021 Júl. 23. - 25. Championatus I.forduló és OM Kiskunhalas 2021.07.23-25 Kiskunhalas
2021 Júl. 22. -
Aug. 20.
Regionális Díjugrató verseny - Tamási- 2021. 08. 20-22. Tamási
2021 Júl. 16. - 18. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos - 2021. 07.16-18. Somogy
2021 Júl. 16. - 18. Országos díjugrató verseny - Hortobágy - 2021.07.16-18. Hortobágy
2021 Júl. 13. - 15. Bábolna hétköznapi Országos v. 2021.07.13-15.- Díjugratás Bábolna
2021 Jún. 25. - 27. SsangYong Hungarian FUTURE STARS - 2021.06.25-27.- Balatonvilágos Somogy
2021 Jún. 4. - 6. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 06. 04-06. Somogy
2021 Máj. 7. - 9. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 05. 07-09. Somogy
2021 Ápr. 23. - 25. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 04.23-25. Somogy
2021 Márc. 12. - 14. Indoor Stars Balatonvilágos márc. 19-21. Somogy
2021 Febr. 26. - 28. Felk. és Orsz. min. Díjugratás - Balatonvilágos 02. 26-28. Somogy
2021 Febr. 12. - 14. Felk. és Orsz. min. Díjugratás - Balatonvilágos 02. 12-14. Somogy
2021 Jan. 30. - 31. 2021-ben is folytatódik a Mocorgó Program - jelentkezés Somogy
2020 Szept. 25. - 27. Platthy József Regionális Díjugrató Verseny Szilvásvárad
2020 Aug. 28. - 30. Szilvásváradi Díjugrató Championátus Szilvásvárad
2020 Aug. 19. - 21. Tamási Lovas Napok
2020 Aug. 2. Kösely kupa Lovasverseny 2020 Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
2020 Júl. 24. - 26. Országos Díjugrató Verseny Szilvásvárad
2020 Júl. 11. - 12. Regionális díjugrató verseny Kaposvár
2020 Jún. 20. - 21. Díjugrató Országos Minősítő verseny Somogy
2017 Okt. 8. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. október 8-án Tamási
2017 Okt. 7. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. október 7-én Érd
2017 Szept. 22. - 24. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. szeptember 22. és 24. között Tápiószentmárton
2017 Szept. 19. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 19-én Mosonmagyaróvár
2017 Szept. 17. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. szeptember 17-én Tápiószentmárton
2017 Szept. 17. Balástyai Díjugrató Verseny 2017. szeptember 17-én Balástya
2017 Szept. 16. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 16-án Mosonmagyaróvár
2017 Szept. 16. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. szeptember 16-án Ócsa
2017 Szept. 9. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. szeptember 9-én Érd
2017 Szept. 9. Sárvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 9-én Sárvár
2017 Szept. 2. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. szeptember 2-án Sóskút
2017 Aug. 26. Díjugrató Verseny Piliszjászfalun 2017. augusztus 26-án Pilisjászfalu
2017 Aug. 26. Makói Díjugrató Verseny 2017. augusztus 26-án Makó
2017 Aug. 20. Díjugrató Verseny Zsanán 2017. augusztus 20-án Zsana
2017 Aug. 13. Szabadidős lovasverseny Pilisen Pilis
2017 Aug. 12. Domaszéki Díjugrató Verseny 2017. augusztus 12-én Domaszék
2017 Aug. 6. I. Amatőr lovasverseny és családi nap Táborfalván Táborfalva
2017 Aug. 1. - 2. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. augusztus 1-jén és 2-án Somogy
2017 Júl. 29. Díjugrató Verseny Dunaharasztin 2017. július 29-én Dunaharaszti
2017 Júl. 29. Díjugrató Verseny Dunakilitin 2017. július 29-én Dunakiliti
2017 Júl. 29. Tatai Díjugrató Verseny 2017. július 29-én Tata
2017 Júl. 25. - 30. Póni Európa-bajnokság Kaposváron Kaposvár
2017 Júl. 23. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. július 23-án Sóskút
2017 Júl. 22. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. július 22-én Ócsa
2017 Júl. 22. Díjugrató Verseny Algyőn 2017. július 22-én Algyő
2017 Júl. 22. - 23. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. július 22-én és 23-án Tamási
2017 Júl. 8. Domaszéki Díjugrató Verseny 2017. július 8-án Domaszék
2017 Júl. 7. - 9. Balatonvilágosi Díjugrató Verseny 2017. július 7-9. között Somogy
2017 Júl. 7. - 9. Hortobágyi Díjugrató Verseny 2017. július 7-9. között Hortobágy
2017 Júl. 1. - 2. Díjugrató Verseny Dunaharasztiban 2017. július 1-jén és 2-án Dunaharaszti
2017 Júl. 1. - 2. Győrújbaráti Díjugrató Verseny 2017. július 1-jén és 2-án Győrújbarát
2017 Jún. 25. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. június 25-én Zsombó
2017 Jún. 24. Győrzámolyi Díjugrató Verseny 2017. június 24-én Győrzámoly
2017 Jún. 24. Díjugrató Verseny Katafán 2017. június 24-én Katafa
2017 Jún. 24. Díjugrató Verseny Pilisjászfalun 2017. június 24-én Pilisjászfalu
2017 Jún. 24. - 25. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. június 24-én és 25-én Somogy
2017 Jún. 18. Díjugrató Verseny Balástyán 2017. június 18-án Balástya
2017 Jún. 18. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. június 18-án Ócsa
2017 Jún. 17. Díjugrató Verseny Sárváron 2017. június 17-én Sárvár
2017 Jún. 17. Pilisi Díjugrató Verseny 2017. június 17-én Pilis
2017 Jún. 10. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. június 10-én Sóskút
2017 Jún. 10. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. június 10-én Zsombó
2017 Jún. 3. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. június 3-án Mosonmagyaróvár
2017 Jún. 3. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. június 3-án Érd
2017 Máj. 27. Sóskúti Díjugrató Verseny 2017. május 27-én Sóskút
2017 Máj. 27. Díjugrató Verseny Újkígyóson 2017. május 27-én Újkígyós
2017 Máj. 27. - 28. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. május 27-én és 28-án Tamási
2017 Máj. 21. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Székesfehérváron 2017. május 21-én Székesfehérvár
2017 Máj. 20. - 21. Díjugrató Verseny Tápiószentmártonon 2017. május 20-án és 21-én Tápiószentmárton
2017 Máj. 20. - 21. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. május 20-án és 21-én Tápiószentmárton
2017 Máj. 14. Mórahalmi Díjugrató Verseny 2017. május 14-én Mórahalom
2017 Máj. 14. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Somoskőújfalun 2017. május 14-én Nógrád
2017 Máj. 13. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. május 13-án Sóskút
2017 Máj. 13. - 14. Győrújbaráti Díjugrató Verseny 2017. május 13-án és 14-én Győrújbarát
2017 Máj. 7. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. május 7-én Zsombó
2017 Máj. 6. Díjugrató Verseny Dunaharasztiban 2017. május 6-án Dunaharaszti
2017 Máj. 6. - 7. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. május 6-án és 7-én
2017 Máj. 6. Díjugrató Verseny Debrecenben 2017. május 6-án Debrecen
2017 Ápr. 29. Díjugrató Verseny Simonpusztán április 29-én Érd
2017 Ápr. 28. -
Máj. 1.
Országos Minősítő Díjugrató Verseny és Grand Prix Kiskunhalason Kiskunhalas
2017 Ápr. 23. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. április 23-án Zsombó
2017 Ápr. 23. Hortobágyi Díjugrató Verseny 2017. április 23-án Hortobágy
2017 Ápr. 22. - 23. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson április 22-én és 23-án
2017 Ápr. 22. - 23. Ákos Ajtony Emlékverseny Csömörön - ELMARAD! Csömör
2017 Ápr. 22. Díjugrató Verseny Tatabányán 2017. április 22-én Tatabánya
2017 Ápr. 22. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Nyíregyházán 2017. április 22-én Nyíregyháza
2017 Ápr. 17. Bozsoki Díjugrató Verseny 2017. április 17-én Bozsok
2017 Ápr. 16. Kiskunhalasi Regionális Díjugrató Verseny Kiskunhalas
2017 Ápr. 16. Díjugrató Verseny Kiskunhalason április 16-án Kiskunhalas
2017 Ápr. 16. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Győrzámoly 2017. április 16-án Győrzámoly
2017 Ápr. 15. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Kiskunhalason 2017. április 15-én Kiskunhalas
2017 Ápr. 15. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Sóskúton 2017. április 15-én Sóskút
2017 Ápr. 14. - 16. Országos Minősítő Díjugrató Verseny Bábolnán 2017. április 14. és 16. között Bábolna
2017 Ápr. 9. Díjugrató Verseny Algyőn 2017. április 9-én Algyő
2017 Ápr. 8. Díjugrató Verseny Ócsán Ócsa
2017 Ápr. 8. - 9. Airvent Regionális Díjugrató Verseny Kecskemét
2017 Ápr. 8. Mezőhegyesi Díjugrató Verseny április 8-án Mezőhegyes
2017 Ápr. 7. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Kaposváron 2017. április 7-én Kaposvár
2017 Ápr. 2. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Mezőhegyesen 2017. április 2-án Mezőhegyes
2017 Ápr. 1. Dunaharaszti Regionális Díjugrató Verseny Dunaharaszti
2017 Márc. 27. Fedeles Díjugrató döntő Balástyán 2017. március 27-én Balástya
2017 Márc. 23. - 26. Hortobágyi Fedeles Díjugrató döntő Hortobágy
2017 Márc. 19. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Pilisjászfalun 2017. március 19-én Pilisjászfalu
2017 Márc. 18. - 19. Regionális Fedeles Díjugrató döntő Székesfehérváron Székesfehérvár
2017 Márc. 15. - 16. Regionális Fedeles Díjugrató Verseny Szilvásváradon Szilvásvárad
2017 Márc. 12. Regionális Fedeles Díjugrató Verseny Balástyán Balástya
2017 Márc. 10. - 12. Mesterek Tornája Díjugrató Verseny Kaposváron Kaposvár
2017 Febr. 24. - 26. Országos Fedeles Minősítő Díjugrató Verseny Kaposváron Kaposvár
2017 Febr. 24. - 26. Díjugrató Verseny Kaposváron 2017. február 24-26. között Kaposvár
2017 Febr. 5. Regionális Fedeles Díjugrató Verseny Hortobágyon Hortobágy
2017 Jan. 28. Díjugrató Verseny Hevesen 2017. január 28-án Heves
2017 Jan. 28. - 29. Edzőtábor Stelczer Viktorral és Pachl Péterrel Debrecen
2016 Okt. 6. - 8. I. Magyar Lótenyésztési Napok Mezőhegyes
2016 Okt. 1. Nyílt edzés a Sóskúti Lovas- és Élményparkban Sóskút
2016 Szept. 30. -
Okt. 2.
Kiskunhalasi Országos Díjugrató Tenyészverseny Kiskunhalas
2016 Szept. 24. - 25. Regionális Díjugrató Döntő Domaszéken Domaszék
2016 Szept. 24. - 25. Diósgyőri Regionális Díjugrató Verseny Miskolc
2016 Szept. 23. - 25. Regionális Díjugrató Döntő Simonpusztán Érd
2016 Szept. 17. - 18. Csongrád Megyei Díjugrató Döntő Makón Makó
2016 Szept. 11. Szabadidőlovasok Országos Döntője Pilis
2016 Szept. 3. Országos Amatőr Gyermek Ügyességi és Díjugrató Verseny Ballószög
2016 Aug. 26. - 28. Diósgyőri Díjugrató Fesztivál Miskolc
2016 Aug. 20. - 21. 57. Tamási Lovas Napok Tamási
2016 Aug. 19. - 21. Országos Díjugrató Minősítő és Grand Prix verseny Kiskunhalason Kiskunhalas
2016 Aug. 5. - 7. Pettkó-Szandtner CSI** Nemzetközi Díjugrató Verseny Bábolna
2016 Júl. 23. - 24. Gyógyfürdő Kupa Harkányban Harkány
2016 Júl. 14. - 17. CSIO*** W Grand Prix díjugrató verseny VIII. kerület
2016 Júl. 8. - 10. Országos Díjugrató Minősítő Verseny Balatonvilágoson Balatonvilágos
2016 Júl. 1. - 3. Diósgyőri Lovasnapok és Magyar Nagydíj Miskolc
2016 Jún. 10. - 12. Országos Díjugrató Minősítő Verseny a Nemzeti Lovardában Margitsziget
2016 Jún. 3. - 5. XXII. Kanca- és Ménverseny Mezőhegyesen Mezőhegyes
2016 Máj. 22. Gyermek lovasverseny az Etei Lovasudvarban Ete
2016 Máj. 14. - 15. Pünkösdi díjugrató verseny Kiskunhalason Kiskunhalas
2016 Máj. 1. VILL-KORR Díjugrató Kupa Gyirmóton Győr
2016 Máj. 1. Regionális Díjugrató Verseny Nyíregyházán Nyíregyháza
2016 Máj. 1. GLSE Díjugrató Kupa Gödöllőn Gödöllő
2016 Ápr. 30. Dömsödi Regionális Díjugrató Verseny Dömsöd
2016 Ápr. 30. Regionális Díjugrató Verseny Debrecenben Debrecen
2016 Ápr. 30. -
Máj. 1.
Regionális Díjugrató Verseny Balatonvilágoson Balatonvilágos
2016 Ápr. 29. Szabadonugratás és elővezetés továbbképzés Ráckeve
2016 Ápr. 28. -
Máj. 1.
Országos Minősítő és Regionális Díjugrató Verseny Kiskunhalason Kiskunhalas
2016 Ápr. 24. Regionális Díjugrató Verseny Bozsokon Bozsok
2016 Ápr. 24. Regionális Díjugrató Verseny Békéscsabán Békéscsaba
2016 Ápr. 23. XIX. Vadvirág Díjugrató Kupa, Győr Győr
2016 Ápr. 23. - 24. Szabadtéri Díjugrató Verseny a Tattersallban Margitsziget
2016 Ápr. 23. Díjugrató Verseny április 13-án Cecén Cece
2016 Ápr. 23. Regionális Díjugrató Verseny Zsombón Zsombó
2016 Ápr. 20. - 22. Jurre Van Bommel díjugrató edzőtábor Hortobágy
2016 Ápr. 15. - 17. Nemzeti Díjugrató Verseny Bábolnán Bábolna
2016 Ápr. 14. Regionális Díjugrató Verseny Bábolnán Bábolna
2016 Ápr. 10. Díjugrató verseny Algyőn Algyő
2016 Ápr. 9. Diósgyőri Szezonnyitó Regionális Díjugrató Verseny Miskolc
2016 Ápr. 9. Szabadtéri Díjugrató Verseny Mezőhegyesen Mezőhegyes
2016 Ápr. 2. Szabadtéri Díjugrató Verseny Dunaharasztin Dunaharaszti
2016 Ápr. 2. Nyuszi Kupa a Sóskúti Lovas- és Élményparkban Sóskút
2016 Ápr. 1. - 3. Mesterek Tornája díjugrató verseny Kaposváron Kaposvár
2016 Márc. 19. LeonCavallo Díjugrató Fedeles Kupa IV. forduló Balástya
2016 Márc. 12. - 15. Fedeles Díjugrató Döntő a Tattersallban Margitsziget
2016 Febr. 25. - 28. Fedeles Díjugrató Minősítő Verseny a Tattersalban Margitsziget
2016 Febr. 21. LeonCavallo Fedeles Kupa III. forduló Balástya
2016 Febr. 12. - 14. Országos Fedeles Díjugrató Verseny február 12-14., Kaposvár Kaposvár
2016 Febr. 6. - 7. B kategóriás díjugrató verseny a Nemzeti Lovardában VIII. kerület
2016 Jan. 29. - 31. Országos Fedeles Díjugrató Minősítő Verseny Kaposváron Kaposvár
2015 Dec. 11. - 12. Országos Minősítő Díjugrató verseny 2015. december 11-12., Budapest VIII. kerület
2015 Dec. 4. - 5. Országos Minősítő Díjugrató verseny 2015. december 4-5., Kaposvár Kaposvár
2015 Nov. 27. - 29. UNIQA Lovas Világkupa Margitsziget
2015 Nov. 27. - 29. Magyar Ló Kupa 2015.november 27-29., Budapest Budapest
2015 Nov. 21. - 22. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. november 21-22., Kaposvár Kaposvár
2015 Nov. 20. - 22. Országos Minősítő Díjugrató verseny 2015. november 20-22., Budapest VIII. kerület
2015 Nov. 13. - 15. Országos Minősítő és Magyar Ló Kupa Díjugrató verseny Gombán Gomba
2015 Nov. 5. Nyílt edzés Dallos Gyulával Nyírbátor
2015 Okt. 30. -
Nov. 1.
Országos Minősítő Díjugrató verseny 2015. 10.30-11.01., Kaposvár Kaposvár
2015 Okt. 24. Díjugrató Rajtengedély-vizsga 2015. október 24., Kecskemét Kecskemét
2015 Okt. 24. - 25. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. október 24-25., Kaposvár Kaposvár
2015 Okt. 23. - 25. Országos Minősítő Díjugrató verseny 2015. október 23-25., Székesfehérvár Székesfehérvár
2015 Okt. 17. - 18. Bács-Kiskun megyei Díjugrató Döntő Kiskunhalason Kiskunhalas
2015 Okt. 11. Hagyományos Magyar Fajták Kupája Gombán Gomba
2015 Okt. 10. Regionális Díjugrató Döntő 2015. október 10., Esztergom Esztergom
2015 Okt. 10. - 11. Csongrád Megyei Díjugrató Döntő 2015. október 10-11. Algyő Algyő
2015 Okt. 10. Díjugrató Rajtengedély-vizsga 2015. október 10., Budapest VIII. kerület
2015 Okt. 3. - 4. GYEPOSZ Gyermek Lovas Országos Verseny
2015 Okt. 3. Platthy József Regionális Díjugrató Döntő 2015. október 3., Heves-Alatka Heves
2015 Okt. 3. - 4. Regionális Díjugrató Döntő október 3-4., Kecskemét Kecskemét
2015 Szept. 27. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 27., Cece Cece
2015 Szept. 27. Póni Klub Regionális döntő 2015. szeptember 27. Döge Döge
2015 Szept. 26. - 27. Komárom-Esztergom megyei Díjugrató Döntő 2015. szeptember 26-27., Bábolna Bábolna
2015 Szept. 26. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 26., Karcag Karcag
2015 Szept. 26. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 26., Szakoly Szakoly
2015 Szept. 25. - 27. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 25-27., Szlovákia Szlovákia
2015 Szept. 25. - 27. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 25-27., Spanyolország Spanyolország
2015 Szept. 25. - 27. Regionális Díjugrató Döntő 2015. augusztus 25-27., Budapest VIII. kerület
2015 Szept. 20. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. szeptember 20., Csömöri Sportlovarda Csömör
2015 Szept. 20. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. szeptember 20., Dunaharaszti Dunaharaszti
2015 Szept. 20. Veszprém Megyei Díjugrató döntő Verseny 2015. szeptember 20., Ajka Ajka
2015 Szept. 20. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 20., Békéscsaba Békéscsaba
2015 Szept. 20. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny Kupa döntő 2015. szeptember 20. Csömör Csömör
2015 Szept. 19. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 19., Sóskút Sóskút
2015 Szept. 19. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 19., Székesfehérvár Székesfehérvár
2015 Szept. 19. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 19., Polgár Polgár
2015 Szept. 19. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 19., Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár
2015 Szept. 19. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. szeptember 19., Kőszárhegy Kőszárhegy
2015 Szept. 19. Miskolc Autó Kupa díjugrató verseny Miskolc
2015 Szept. 18. - 20. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 18-20., Ausztria Ausztria
2015 Szept. 18. - 20. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 18-20., Belgium
2015 Szept. 12. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 12., Dunaharaszti Dunaharaszti
2015 Szept. 12. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 12., Kenderes Kenderes
2015 Szept. 12. Pilisi Lovas Viadal Pilisvörösvár
2015 Szept. 11. - 13. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 11-13., Ausztria Ausztria
2015 Szept. 10. - 13. Fiat Díjugrató Magyar Bajnokság Bábolna
2015 Szept. 6. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. szeptember 6., Ócsa Ócsa
2015 Szept. 6. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 6., Mezőnyárád Mezőnyárád
2015 Szept. 6. Zala Megyei Díjugrató Bajnokság döntő 2015. szeptember 6., Nagykanizsa Nagykanizsa
2015 Szept. 5. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 5., Ócsa Ócsa
2015 Szept. 5. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. szeptember 5., Székesfehérvár Székesfehérvár
2015 Szept. 5. Területi Minősítő Díjugrató Verseny Kazáron Kazár
2015 Szept. 5. - 6. Vas Megyei Díjugrató döntő 2015. szeptember 5-6., Szarvaskend Szarvaskend
2015 Szept. 5. Regionális Díjugrató Verseny szeptember 05., Zsombó Zsombó
2015 Szept. 4. - 6. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 4-6., Szlovákia Szlovákia
2015 Szept. 4. - 6. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. szeptember 4-6., Olaszország Olaszország
2015 Szept. 4. - 6. Póni Klub Országos Bajnokság 2015. szeptember 4-6., Budapest VIII. kerület
2015 Aug. 30. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 30., Ráckeve Ráckeve
2015 Aug. 30. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 30., Nemesvita Nemesvita
2015 Aug. 29. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 29., Simontornya Simontornya
2015 Aug. 29. Területi Minősítő Díjugrató Verseny Salgótarjánban Salgótarján
2015 Aug. 29. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 29., Sóskút Sóskút
2015 Aug. 28. - 30. Díjugrató Bajnokság és Tenyészverseny 2015. augusztus 28-30., Budapest VIII. kerület
2015 Aug. 28. - 30. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 28-30., Ausztria Ausztria
2015 Aug. 28. - 30. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 28-30., Spanyolország Spanyolország
2015 Aug. 23. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 23., Lenti Lenti
2015 Aug. 22. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 22., Pilisjászfalu - ELMARAD Pilisjászfalu
2015 Aug. 22. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 22., Péliföldszentkerszt Bajót
2015 Aug. 21. - 23. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 21-23., Németország Németország
2015 Aug. 20. Szent István napi Platthy József Emlékverseny Nógrád
2015 Aug. 20. - 21. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 20-21., Tamási Tamási
2015 Aug. 20. - 23. Korosztályos Championátus döntő és Országos Minősítő Díjugrató verseny Kiskunhalason Kiskunhalas
2015 Aug. 20. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 20., Kecskemét Kecskemét
2015 Aug. 16. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 16., Zirc Zirc
2015 Aug. 16. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 16., Békéscsaba Békéscsaba
2015 Aug. 16. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 16., Úrhida Úrhida
2015 Aug. 16. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 16., Gyöngyös Gyöngyös
2015 Aug. 15. - 16. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 15-16., Budapest VIII. kerület
2015 Aug. 15. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 15., Fábiánháza Fábiánháza
2015 Aug. 15. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 15., Keszthely Keszthely
2015 Aug. 15. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 15., Algyő Algyő
2015 Aug. 14. - 16. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 14-16., Ausztria Ausztria
2015 Aug. 9. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 9., Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
2015 Aug. 9. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 9., Pilisjászfalu Pilisjászfalu
2015 Aug. 9. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 9., Kaposvár Kaposvár
2015 Aug. 9. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 09., Nagykőrös Nagykőrös
2015 Aug. 8. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 8., Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
2015 Aug. 8. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 8., Tiszakürt Tiszakürt
2015 Aug. 8. Sió Lovasjátékok és Gazdanap Siófok
2015 Aug. 8. Díjugrató verseny 2015. augusztus 08., Heves Heves
2015 Aug. 8. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 8., Sóskút Sóskút
2015 Aug. 7. - 9. Országos Minősítő Díjugrató Verseny Bábolnán Bábolna
2015 Aug. 7. - 9. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 7-9., Ausztria Ausztria
2015 Aug. 2. Helyi Díjugrató Verseny 2015. augusztus 2., Kunágota Kunágota
2015 Aug. 2. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 2., Szirmabesenyő Szirmabesenyő
2015 Aug. 2. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 02., Rádiháza Gutorfölde
2015 Aug. 1. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 1., Domaszék Domaszék
2015 Aug. 1. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 1., Székesfehérvár Székesfehérvár
2015 Aug. 1. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 1., Tata Tata
2015 Aug. 1. - 2. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. augusztus 1-2., Tápiószentmárton - ELMARAD Tápiószentmárton
2015 Aug. 1. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. augusztus 1., Ete Ete
2015 Aug. 1. Díjugrató verseny 2015.08.01., Pocsaj Pocsaj
2015 Aug. 1. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny augusztus 1., Újfehértó Újfehértó
2015 Júl. 31. -
Aug. 2.
Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. július 31. - augusztus 2., Szlovákia Szlovákia
2015 Júl. 26. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 26., Pilisjászfalu Pilisjászfalu
2015 Júl. 26. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 26., Békéscsaba Békéscsaba
2015 Júl. 26. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. július 26., Taszár Taszár
2015 Júl. 24. - 26. Országos Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 24-26., Kecskemét Kecskemét
2015 Júl. 24. - 26. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. július 24-26., Pozsony Szlovákia
2015 Júl. 21. Díjugrató Rajtengedély-vizsga 2015.07.21., Domaszék Domaszék
2015 Júl. 19. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. július 19., Dunaharaszti Dunaharaszti
2015 Júl. 19. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 19., Ajka Ajka
2015 Júl. 19. Díjugrató verseny 2015. július 19., Békéscsaba Békéscsaba
2015 Júl. 18. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 18., Ócsa Ócsa
2015 Júl. 18. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 18., Dunakiliti Dunakiliti
2015 Júl. 18. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 18., Tatabánya Tatabánya
2015 Júl. 18. Díjugrató verseny 2015. július 18., Bordány Bordány
2015 Júl. 12. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 12., Sárosd Sárosd
2015 Júl. 12. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 12., Zalalövő Zalalövő
2015 Júl. 12. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 12., Gyöngyös Gyöngyös
2015 Júl. 12. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. július 12., Kecskemét Kecskemét
2015 Júl. 12. Póni Klub, Ameko Kupa 2015. július 12., Döge Döge
2015 Júl. 11. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 11., Domaszék Domaszék
2015 Júl. 11. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 11., Sóskút Sóskút
2015 Júl. 11. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 11., Nyíregyháza Nyíregyháza
2015 Júl. 11. - 12. Kiskunhalasi Díjugrató Verseny Kiskunhalas
2015 Júl. 10. - 12. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. július 10-12., Ausztria Ausztria
2015 Júl. 5. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 5., Zalakaros Zalakaros
2015 Júl. 5. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 5., Abony Abony
2015 Júl. 5. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny Július 5. Pápa Pápa
2015 Júl. 5. Díjugrató Rajtengedély-vizsga 2015.07.05., Budapest VIII. kerület
2015 Júl. 4. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. július 4., Pilisjászfalu Pilisjászfalu
2015 Júl. 4. - 5. Díjugrató Verseny a 49. Hortobágyi Lovasnapok és Nyeregszemlén Hortobágy
2015 Júl. 4. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. július 4., Ete Ete
2015 Júl. 3. - 5. Országos Minősítő Díjugrató Verseny 2015. július 3-5., Budapest VIII. kerület
2015 Júl. 3. - 5. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. július 3-5., Ausztria Ausztria
2015 Jún. 28. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 28., Nagykanizsa Nagykanizsa
2015 Jún. 28. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. június 28., Kőszárhegy - ELMARAD Kőszárhegy
2015 Jún. 28. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny Június 28. Kaposvár, Korona Póni Klub Kaposvár
2015 Jún. 27. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 27., Székesfehérvár Székesfehérvár
2015 Jún. 27. IV. Jászfényszarui Díjugrató Verseny és Családi Nap Jászfényszaru
2015 Jún. 26. - 28. Országos Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 26-28., Kecskemét Kecskemét
2015 Jún. 21. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. június 21., Ócsa Ócsa
2015 Jún. 21. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. június 21., Folyás Folyás
2015 Jún. 21. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 21., Bükkzsérc Bükkzsérc
2015 Jún. 21. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 21., Sóskút Sóskút
2015 Jún. 20. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 20., Ócsa Ócsa
2015 Jún. 20. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 20., Veszprémgalsa Veszprémgalsa
2015 Jún. 20. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 20., Kisbér Kisbér
2015 Jún. 20. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. június 20., Pilisjászfalu Pilisjászfalu
2015 Jún. 19. - 21. Országos Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 19-21., Mezőhegyes Mezőhegyes
2015 Jún. 14. GYEPOSZ Gyermek Lovas Verseny 2015. június 14., Ráckeve Ráckeve
2015 Jún. 14. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny 2015. június 14., Taszár Taszár
2015 Jún. 14. Póni Klub Gyermek Lovas Verseny június 14., Debrecen-Pallag Debrecen
2015 Jún. 13. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 13., Pilisjászfalu Pilisjászfalu
2015 Jún. 13. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 13., Mezőhegyes Mezőhegyes
2015 Jún. 12. - 14. Országos Minősítő Díjugrató Verseny 2015. június 12-14., Tápiószentmárton Tápiószentmárton
2015 Jún. 12. - 14. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. június 12-14., Lengyelország Lengyelország
2015 Jún. 12. - 14. Külföldi Nemzetközi Díjugrató Verseny 2015. június 12-14., Csehország Csehország
2015 Jún. 6. Póni klub regionális minősítő verseny és juniális Pilis
2015 Máj. 31. 7. Urbitális Majális - új időpontban Magyarország
2015 Máj. 23. Területi Minősítő Díjugrató Verseny 2015. május 23., Sóskút Sóskút
2015 Máj. 17. Regionális Minősítő Verseny 2015. május 17., Kecskemét Kecskemét
2015 Máj. 8. - 10. Pápai lovasmajális Pápa



 
Horze Lovasáruház   Decathlon   KLP   Lovasvilág Lovasbolt   Vetashop webáruház   Barefoot   szerverbérlés, szerverhoszting, szerverüzemeltetés
Hiba bejelentés